اخبار

برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در شهرداری دلبران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران ، مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در شهرداری دلبران و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد.

شهردار دلبران جناب آقای حیدری در این برنامه فرهنگی افزود :  وظیفه ماست که یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی را گرامی بداریم و به بهترین شکل ممکن، آیین‌های گرامی داشت و بزرگ داشت سردار دل ها، برگزار شوند لذا در این راستا شهرداری دلبران با تمام توان وارد میدان شده است.

وی گفت: حضور میلیونی مردم شهید پرور ایران اسلامی در مراسم تشیع پیکر پاک و مطهر سردار بزرگ اسلام و ایران سردار حاج قاسم سلیمانی ، نشان دهنده جایگاه ممتاز این شهید بزرگ و قدرشناسی مردم است؛ ما هم وظیفه داریم برنامه های گرامی داشت و بزرگداشت سالگرد شهادت این سردار بزرگ، هرچه بهتر و باشکوه تر، متناسب با شرایط فعلی برگزار شوند.

وی افزود : سردار سپهبد شهید سلیمانی در عمل جوانان و رزمندگانی از سراسر جهان اسلام را با زبانها و نژاد های مختلف گردآوری و به مقابله با گروه تروریستی داعش و استکبار پرداخت تا جهان اسلام در برابر کفار زمان به پیروزی برسد.

سردار حاج قاسم سلیمانی - شهرداری دلبران
سردار حاج قاسم سلیمانی – شهرداری دلبران

 امام جمعه دلبران حجت الاسلام محمدیاری گفت : این شهید بزرگوار در مقابل ستمدیدگان و مظلومان عالم متواضع و در برابر زورگویان و ظالمان مانند شیرغران و خشمگین بود و ذره ای از اعتقاد و باور خود کوتاه نمی‌آمد.

او خداترسی، خلوت با خود و راز و نیاز با معبود در شب، ولایت‌پذیری محض، بصیرت، مردمی بودن، مجاهدی تمام عیار، جریان شناسی، جریان سازی و عمگرایی را از جمله خصوصیات بارز شهید سلیمانی برشمرد و اضافه کرد: شهید سلیمانی متعلق به هیچ جناحی نبود بلکه فقط مطیع بی چون و چرای ولایت فقیه و رهبر عظیم الشان انقلاب بود.

سردار حاج قاسم سلیمانی - شهرداری دلبران
سردار حاج قاسم سلیمانی – شهرداری دلبران

شهردار دلبران در ادامه گفت: یکی از برنامه های تاثیر گذار ما برای سالگرد شهادت سردار دلها علاوه بر اجرای مراسم گرامیداشت سالروز شهادت این سردار عزیز ، اجرای طاق نصرت با طرح شهید سلیمانی بود  و مورد دیگر طراحی هماهنگ بنر، طرح هایی با تصویر سردار و شعار و تصویر کمپین طراحی شده و در اختیار مناطق و سازمان ها و ارگان های مختلف سطح شهر جهت نصب قرار داده ایم. امید است با همراهی تمامی دغدغه مندان این حوزه، این گام ها به تغییر چهره شهر و تمرکز بر مساله شهادت شهید سلیمانی منجر شود.

وی افزود: در ادامه برنامه ها مسابقه ای با پرسش منظور سردار دلها در فرمایش ما ملت امام حسینیم چیست ؟ اجرا شده است که در این برنامه آثار ارسالی از طریق سایت شهرداری و کانال اطلاع رسانی دلبران خبر دریافت شده و در مرحله بررسی می باشند.

وی افزود: در راستای گرامی داشت نام و خاطره حاج قاسم سلیمانی، تمثال مبارک این سردار بزرگ ایرانی را به عنوان نماد ایران سربلند برای نصب در ادارات ارسال گردید تا چهره معصوم و مقتدر این سردار ایرانی تا ابد در یاد و دل های ما ایرانی ها زنده و مانا بماند.

وی در خاتمه گفت: تمام تلاش مجموعه شهرداری در تمام مناطق بر اجرای مطلوب این برنامه ها و گرامی داشت هفته بصیرت و مقاومت است.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا