• صفحه نخست
  • اخبار
  • پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی دلبران به مناسبت ١۶ آذر روز دانشجو

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی دلبران به مناسبت ١۶ آذر روز دانشجو

شهرداری دلبران

🔹به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

🔸دانشجویان این مرز و بوم مقدس در طول دوران مبارزات دانشجویی همواره با نگاه آرمان گرایانه توام با واقعیت، برای کشور عزیز و ملت بزرگوار ایران اسلامی مایه ثمرات و برکات فراوانی بوده و رشادت های دانشجویان در عرصه مبارزه با استعمار و استبداد، جایگاه فعالیت های دانشجویی را در تاریخ معاصر ایران پررنگ نموده است. بدون شک ١۶ آذر یادآور تنها یک نمونه و نمادی از پایمردی ها و ایستادگی های دانشجویان با بصیرت این کشور در برابر ظلم و ستم و دست درازی بیگانگان به منافع ملی است.

🔸اینک که کشور عزیزمان علیرغم توطئه های دشمنان نظام اسلامی، با رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بیش از گذشته در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته است، بر دانشجویان فهیم و با بصیرت فرض است که ضمن آگاهی از مسائل و موضوعات روز کشور و منطقه، خود را با علم و دانش و معرفت تجهیز و برای خدمت به کشور و ملت بزرگ ایران آماده نمایند.

🔸اینجانبان ضمن گرامیداشت نام و یاد همه شهیدان به خصوص شهدای دانشجو و همچنین سیدالشهداء مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دانشمند شهید محسن فخری زاده ، این روز بزرگ و ماندگار در تاریخ ایران اسلامی را که تداعی بخش تلاش، امید و افتخار می باشد گرامی داشته و به تمامی دانشجویان ایران اسلامی به ویژه رهپویان علم و اندیشه دلبران عزیز را تبریک عرض می نماییم.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در print
Print