اخبار

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی دلبران به مناسبت ١۶ آذر روز دانشجو

?به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

?دانشجویان این مرز و بوم مقدس در طول دوران مبارزات دانشجویی همواره با نگاه آرمان گرایانه توام با واقعیت، برای کشور عزیز و ملت بزرگوار ایران اسلامی مایه ثمرات و برکات فراوانی بوده و رشادت های دانشجویان در عرصه مبارزه با استعمار و استبداد، جایگاه فعالیت های دانشجویی را در تاریخ معاصر ایران پررنگ نموده است. بدون شک ١۶ آذر یادآور تنها یک نمونه و نمادی از پایمردی ها و ایستادگی های دانشجویان با بصیرت این کشور در برابر ظلم و ستم و دست درازی بیگانگان به منافع ملی است.

?اینک که کشور عزیزمان علیرغم توطئه های دشمنان نظام اسلامی، با رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بیش از گذشته در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته است، بر دانشجویان فهیم و با بصیرت فرض است که ضمن آگاهی از مسائل و موضوعات روز کشور و منطقه، خود را با علم و دانش و معرفت تجهیز و برای خدمت به کشور و ملت بزرگ ایران آماده نمایند.

?اینجانبان ضمن گرامیداشت نام و یاد همه شهیدان به خصوص شهدای دانشجو و همچنین سیدالشهداء مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دانشمند شهید محسن فخری زاده ، این روز بزرگ و ماندگار در تاریخ ایران اسلامی را که تداعی بخش تلاش، امید و افتخار می باشد گرامی داشته و به تمامی دانشجویان ایران اسلامی به ویژه رهپویان علم و اندیشه دلبران عزیز را تبریک عرض می نماییم.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا