اخبار

بازدید میدانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از اجرای آسفالت معابر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران شهردار دلبران به همراه اعضای محترم شورای شهر از پروژه آسفالت معابر و کوچه های سطح شهر بازدید نموده و از نزدیک بر نحوه اجرای آن نظارت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران آقای حیدری در این باره اظهار داشت: رسیدگی به بحث آسفالت به عنوان یکی از اساسی ترین مشکلات شهروندان به طور ویژه پیگیری و اجرایی شده و آسفالت و بهسازی معابر اصلی و فرعی به عنوان یک اولویت کاری در سطح شهر اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه برخی کوچه ها و معابر شهر آسفالت نشده و در وضعیت بسیار نامناسبی به سر میبردند و تاکنون اقدام مناسبی در این زمینه برای آنها صورت نگرفته بود، افزود: بهسازی این کوچه ها و خیابانها در حال انجام است وامیدواریم مشکلات شهروندان در این زمینه تا حد زیادی مرتفع شده باشد.

منتشلو رئیس شورای اسلامی دلبران در ادامه افزود : وضعیت نامطلوب برخی معابر و محلات شهر مشکلاتی برای ساکنین و رهگذران ایجاد کرده بود و تاثیرات منفی فراوان در سیمای شهر و تردد وسایط نقلیه داشت که مورد اهتمام ویژه شهرداری وشورای اسلامی شهر قرارگرفته است .

شهردار دلبران نیر ضمن قدردانی از همراهی شورای اسلامی شهر ابراز امیدواری کرد که با انجام چنین اقداماتی بخشی از رضایتمندی شهروندان تامین و تا میزان زیادی از دغدغه های آنان بویژه در ارتباط با تردد و عبور وسایل نقلیه رفع گردد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا