تجلیل از کادر درمان شهر دلبران به مناسبت روز پرستار

شهر دلبران - شهرداری دلبران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران ، مراسم تجلیل از کادر درمان شهر دلبران به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در درمانگاه شهدای دلبران برگزار شد.

آقای حیدری شهردار دلبران ، در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت زینب و روز پرستار گفت: پرستاری شغلی است سراسر عشق و علاقه و کسی که عاشق خدمت کردن به مردم نباشد به هیچ عنوان نمی‌تواند در این حرفه دوام بیاورد.

وی افزود: زحمات کادر درمان به ویژه پرستاران قابل جبران نخواهد بود و در طی این یکسال با شیوع ویروس کرونا چه روزهای سخت و طاقت فرسایی را برای خدمت به بیماران با دوری از خانواده سپری کردند و امیدوارم همواره سلامت باشید.

شهردار دلبران افزود : مردم فهیم دلبران نه تنها در روز پرستار بلکه در روزهای عادی نیز قدردان همکاران ما و کادر درمان بوده‌اند و از ابتدای شیوع کرونا، پرستاران را تنها نگذاشتند.

به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار و هم زمانی با شب یلدا، مسئولین شهر دلبران با حضور در درمانگاه شهر دلبران از پرستاران تجلیل کردند.

در پایان این مراسم از کادر درمان با اهدا شاخه گل تجلیل شد و به رسم یاد بود لوح سپاسی که از طرف مجموعه شورا و شهرداری تدارک دیده شده بود تقدیم کادر درمان شهر دلبران شد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در print
Print