اخبار

تجلیل از کادر درمان شهر دلبران به مناسبت روز پرستار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران ، مراسم تجلیل از کادر درمان شهر دلبران به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در درمانگاه شهدای دلبران برگزار شد.

آقای حیدری شهردار دلبران ، در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت زینب و روز پرستار گفت: پرستاری شغلی است سراسر عشق و علاقه و کسی که عاشق خدمت کردن به مردم نباشد به هیچ عنوان نمی‌تواند در این حرفه دوام بیاورد.

وی افزود: زحمات کادر درمان به ویژه پرستاران قابل جبران نخواهد بود و در طی این یکسال با شیوع ویروس کرونا چه روزهای سخت و طاقت فرسایی را برای خدمت به بیماران با دوری از خانواده سپری کردند و امیدوارم همواره سلامت باشید.

شهردار دلبران افزود : مردم فهیم دلبران نه تنها در روز پرستار بلکه در روزهای عادی نیز قدردان همکاران ما و کادر درمان بوده‌اند و از ابتدای شیوع کرونا، پرستاران را تنها نگذاشتند.

به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار و هم زمانی با شب یلدا، مسئولین شهر دلبران با حضور در درمانگاه شهر دلبران از پرستاران تجلیل کردند.

در پایان این مراسم از کادر درمان با اهدا شاخه گل تجلیل شد و به رسم یاد بود لوح سپاسی که از طرف مجموعه شورا و شهرداری تدارک دیده شده بود تقدیم کادر درمان شهر دلبران شد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا