اخبار

جلسه پیگیری مشکلات فاضلاب دلبران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران ، جلسه پیگیری مشکلات حوزه فاضلاب شهر دلبران امروز در محل بخشداری و با حضور : بخشدار – شهردار- رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان قروه- اعضای شورای اسلامی دلبران و کارشناس اداره آب و فاضلاب شهرستان قروه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای حسنی پدرام بخشدار دلبران ضمن اعلام آمادگی نهاد ها و ارگان های فعال در بخش دلبران برای اجرای ادامه پروژه فاضلاب دلبران به ظرفیت های موجود در بخش دلبران همچون خودیاری و مجموعه شهرداری برای کمک به اجرای این امر اشاره کردند.

آقای منتشلو عضو شورای اسلامی شهر دلبران در جلسه افزود : طی جلسات قبلی که در این مورد برگزار شده مجموعه شهرداری و شورای اسلامی دلبران آمادگی خود را جهت همکاری های لازم اعلام کرده و در ادامه راه سعی در پیگیری مشکلات این حوزه را دارد تا بتوان مشکل فاضلاب دلبران را حل کرد.

در ادامه جلسه شهردار دلبران افزود: ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و همکاری های گذشته اداره آب و فاضلاب ، امیدواری خود را نسبت به ادامه دار بودن این همکاری ها اعلام کرده و عنوان کرد با توجه به اهمیت موضوع فاضلاب در خصوص مسائل بهداشت ، خدمات شهری و…. شهرداری دلبران در جهت رفاه حال مردم عزیز دلبران و به جهت اتمام پروژه نیمه تمام فاضلاب شهری ، آمادگی خود را اعلام می‌کند تا در کلیه مراحل اجرایی من جمله : حفاری ، لوله گذاری و غیره بوسلیه ماشین آلات و نیروی انسانی کمک حال مجموعه باشند.

شهردار دلبران در ادامه افزود : نکته مهم در این پروژه و ملاک ما برای پیشرفت در بحث اجرایی آن ، تعیین مدت زمان برای پروژه می باشد که باید طی یک برنامه مدون و مشخص و به صورت فاز بندی شروع شده تا خروجی های برای حاصل شدن نتیجه مطلوب داشته باشیم.

در ادامه آقای کلوندی رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان گفت : با توجه به عدم وجود فاضلاب در شهر های دلبران و دزج ، این امر محقق نخواهد شد مگر بوسلیه فکر اساسی و پیش بینی بودجه های ملی جهت پیشرفت با قدرت پروژه در بخش اجرا که این امر طبق پیش بینی های انجام شده نیازمند 40 میلیارد تومان هزینه می باشد.

وی در ادامه افزود : پروژه فاضلاب دلبران نیازمند بررسی دقیق‌تر خروجی فاضلاب شهری – مقدار لوله مصرفی و موارد مورد نیاز پروژه می باشد تا در سالیان آینده در بحث دفع فاضلاب دلبران دچار مشکل نشویم.

در پایان کلیه اعضای جلسه ضمن تلاش برای دریافت تخصیص ردیف بودجه خاص در اعتبارات ملی مسئولیت هایی را برای پیگیری مراحل بعدی دریافت کردند.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا