اخبار

نصب تابلو خوش آمد گویی در ورودی شهر دلبران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران ، در راستای برنامه های زیبا سازی شهری ، در ورودی شهر دلبران تابلو خوش آمد گویی نصب گردید.

شهردار دلبران با بیان اینکه یکی از نقاط مهم و تاثیرگذار هر شهر، ورودی های آن شهر ها می باشد اظهار داشت: با توجه به اینکه بخش دلبران دارای ظرفیت های گردشگری می باشد؛ مجموعه قرهنگی و مدیریت شهری شهرداری دلبران با هدف ساماندهی ورودی های سطح شهر و معرفی هر چه بیشتر شهر دلبران به مسافران و گردشگران اقدام به نصب این تابلو نموده است.

حیدری افزود : مسوولان اغلب شهرهای دنیا از هر فرصتی برای معرفی شهر خود و ایجاد تمایز با شهرهای همسایه و یا شهرهای هم رده، استفاده می کنند و این تابلوها نیز در پروسه بازاریابی مقاصد گردشگری مورد توجه آن ها قرار می گیرد.

وی تصریح کرد : المانها بخشی از اساسیه شهری اند و نقش مهمی در ایجاد حس مکان، هویت بخشی به شهر و استمرار حیات ذهنی و تداوم خاطره شهروندان از شهر، ارتقای هویت اجتماعی و القاء و ارتقای ارزشهای فرهنگی در شهر را بر عهده دارند و خاطره شهروندان از یک المان و مشارکت اجتماعی آنها در خلق و نگهداشت آن که نتیجه شکل گیری حیات روزانه به جای حیات واقعه ای شهر است باید در فرایند سفارش، طراحی و مکان یابی المان ها مورد توجه قرار گیرد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا