نصب تابلو خوش آمد گویی در ورودی شهر دلبران

شهر دلبران - شهرداری دلبران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران ، در راستای برنامه های زیبا سازی شهری ، در ورودی شهر دلبران تابلو خوش آمد گویی نصب گردید.

شهردار دلبران با بیان اینکه یکی از نقاط مهم و تاثیرگذار هر شهر، ورودی های آن شهر ها می باشد اظهار داشت: با توجه به اینکه بخش دلبران دارای ظرفیت های گردشگری می باشد؛ مجموعه قرهنگی و مدیریت شهری شهرداری دلبران با هدف ساماندهی ورودی های سطح شهر و معرفی هر چه بیشتر شهر دلبران به مسافران و گردشگران اقدام به نصب این تابلو نموده است.

حیدری افزود : مسوولان اغلب شهرهای دنیا از هر فرصتی برای معرفی شهر خود و ایجاد تمایز با شهرهای همسایه و یا شهرهای هم رده، استفاده می کنند و این تابلوها نیز در پروسه بازاریابی مقاصد گردشگری مورد توجه آن ها قرار می گیرد.

وی تصریح کرد : المانها بخشی از اساسیه شهری اند و نقش مهمی در ایجاد حس مکان، هویت بخشی به شهر و استمرار حیات ذهنی و تداوم خاطره شهروندان از شهر، ارتقای هویت اجتماعی و القاء و ارتقای ارزشهای فرهنگی در شهر را بر عهده دارند و خاطره شهروندان از یک المان و مشارکت اجتماعی آنها در خلق و نگهداشت آن که نتیجه شکل گیری حیات روزانه به جای حیات واقعه ای شهر است باید در فرایند سفارش، طراحی و مکان یابی المان ها مورد توجه قرار گیرد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در print
Print