اخبار

دیدار و تجلیل شهردار از برگزیدگان کنکور سراسری 99


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران ، به مناسبت روز دانشجو ، شهردار و رئیس محترم شورای اسلامی دلبران ضمن دیدار و گفتگو با برگزیدگان کنکور سراسری 99 از این عزیزان تجلیل به عمل آوردند.

این دیدار که در سالن جلسات شهرداری برگزار شد شهردار دلبران با بیان اینکه رتبه های برتر کنکوردلبران موجبات افتخار شهر ، خانواده و مدیران مدارس هستند، گفت: اگر امروز این دانش آموزان رتبه های خوبی را کسب کرده اند، به جهت تلاش همگانی خانواده، معلم و خودشان بوده است که جای تقدیر و قدردانی دارد.

شهردار دلبران با اشاره به محدودیت های ناشی از بیماری کرونا، تصریح کرد: از اسفند ماه سال گذشته کلاس های درس برگزار نشد و دانش آموزان با محدودیت های جدی مواجه بودند، ولی تلاش و استمرار در آن توسط این دانش آموزان موجب کسب رتبه های برتر شد.

شهردار دلبران مهمترین دارایی یک جامعه را نیروی انسانی آن عنوان کرد و گفت: توفیق سازمان ها نیز در شناسایی نیروهای مستعد است؛ همچنین یک سیستم را امکانات آن پیش نمی برد، بلکه نیروی انسانی سبب کامیابی، سازمان و جامعه می شود.

 وی تصریح کرد: خوشبختانه در همه نقاط ، جوانان دلبران در بسیاری از موضوعات علمی ، فرهنگی ، ورزشی و…. به عنوان افراد سرآمد شناخته می شوند؛ لذا نیروی انسانی باید به عنوان پر افتخار ترین دارایی جامعه در جهت رشد و بالندگی در تمامی  بخش ها حمایت شوند.

 آقای منتشلو رئیس شورای اسلامی دلبران با بیان اینکه رتبه های برتر کنکور هنوز مسیری طولانی در پیش دارند، گفت: این افراد نباید داشته های امروز را با یک غفلت و سهل انگاری در مسیرهای بعدی زندگی خود از دست بدهند.

منتشلو با اشاره به وجود آسیب هایی در جامعه اظهار کرد: از نیروهای برتر کنکور خواستاریم تا انسانی مفید برای جامعه و منطقه خودشان بوده و نقش خود را برای پیشبرد و محرومیت زدایی از منطقه ایفا کنند.

 وی تصریح کرد: نفرات برتر کنکور دلبران توانسته اند علیرغم همه محدودیت ها در منطقه ، بدون حتی بعضا شرکت در کلاس های کنکور موفقیت هایی را کسب کنند که نشان از اراده و خواست افراد بوده است که جای تقدیر دارد.

 در ادامه شهردار و رئیس شورای اسلامی دلبران از رتبه های برتر کنکور سال ۹۹ در دلبران خواستند تا چراغ راه و الگوی دیگران باشند و تجربیات خود را به دیگران منتقل کنند.

️ در ادامه جلسه اولیا دانشجویان با بیان نقاط ضعف و قوت دانش آموزان دلبران و مشکلاتی که در این مسیر برای تحصیل جوانان دلبران وجود دارد به بررسی این قبیل از موضوعات پرداخته و ضمن تبادل نظر خواستار رفع و حل مشکلاتی از قبیل شدند

در پایان جلسه شهردار و رئیس شورای اسلامی از دانشجویان برتر و خانواده محترم آنان به مناسبت روز دانشجو و قبولی در دانشگاه های برتر کشور تجلیل به عمل آوردند.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا