اخبار

جلسه مدیریت بحران و نشست های ماهیانه شهردار با پرسنل شهرداری دلبران

جلسه مدیریت بحران و نشست های ماهیانه
شهردار با پرسنل شهرداری دلبران در تاریخ ۱ آذر ماه ۹۹ در سالن جلسات شهرداری برگزار گردید.

در ابتدا بعد از قرائت قرآن ، آقای حیدری شهردار محترم دلبران ضمن عرض خدا قوت و خسته نباشید خدمت پرسنل شهرداری عنوان کردند که این جلسه در دو محور برگزار خواهد شد :

۱–  مدیریت بحران (لزوم اتخاذ تدابیر و تمهیدات پیشگیرانه و آمادگی مقابله با حوادث احتمالی )

۲– هم فکری ، هم اندیشی و تبادل نظر در مورد عملکرد شهرداری میان پرسنل و معرفی نیروی برتر این دوره

در مقوله مدیریت بحران ایجاد آمادگی و انجام اقدامات فنی و پیشگیرانه برای مقابله با سیلاب های احتمالی مبتی بر تجربیات گذشته به منظور پیشگیری و کنترل شرایط اضطراری ناشی از وقوع حوادث و سوانح مرتبط با سیلاب در شهر مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه ضمن معرفی و تقدیر از نیروی برتر ماه از بین پرسنل زحمت کش شهرداری در ادامه نیز از فرزندان موفق و پرتلاش کارکنان شهرداری که موفقیت های علمی ، ورزشی ، فرهنگی و غیره کسب کرده اند نیز تقدیر شد

شهردار دلبران در این جلسه افزود :
شهرداریها در خط مقدم در این کشور خدمات رسانی می کنند وکارگران شهرداری خط شکن این خط مقدم بوده وحافظ آبرو وحیثیت مردم ونظام هستند.

ایشان افکار و مشکلات کارگران را از دغدغه های خود دانسته وقول پیگیری در جهت رفع مشکلات آنان را دادند.

شهردار دلبران گفت:رضایت مردم ،رضایت خداوند است وکار شما در جهت رضایت مردم ونهایتا” رضایت باری تعالی است.

ایشان اعلام داشتند که هیچ برنامه ای به منصه ظهور نمی رسد مگر با حضور کارگران وپرسنل شهرداری وهیچ خدمتی به مردم داده نمی شود مگر با وجود پرسنل ودر حقیقت همه زنجیر وار به هم متصل بوده وچنانچه نارضایتی در یکی از پرسنل به وجود آید این زنجیر گسسته شده وسیستم از هم پاشیده می شود. و حقیقتا”به دنبال رضایت جمعی خواهیم بود.

ایشان تاکید نمودندکه به دنبال رفاهیات پرسنل بوده ولی تمام مسائل ومشکلات به پول ختم نمی شود وبلکه همه ما برای خدمت به مردم باید کار کنیم وزندگی نیز به مشکلات ومسائل ختم شده و همین مشکلات است که زندگی را دارای جنب وجوش کرده زیرا که مرداب در اثر ساکن بودن به وجود میآید و در حقیقت فلسفه آفرینش انسان مبارزه با سختی هاست.

در این مراسم نیز لوح سپاسی از سوی شهرداری و اعضای شورای اسلامی به پاس قدردانی از زحمات پرسنل به آقای نجفعلی سنتی به عنوان نیروی برتر ماه اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران برگزاری چنین برنامه های به جهت اهمیت داشتن و ارج نهادن به مقام کارکنان و پرسنل محترم شهرداری می باشد ، در ادامه جلسه اعضای حاضر در جلسه ضمن تبادل نظرات و ارائه پیشنهادات خود به جهت بررسی و عملیاتی کردن آنها ، مجموعه شهرداری و شورای اسلامی دلبران را در ادامه راه همراهی کرده و حمایت خود را اعلام نمودند .

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا