اخبار

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی دلبران به مناسبت ١٣ آبان

?شهردار و اعضای شورای اسلامی در پیامی یوم الله ١٣آبان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره)، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، روز دانش آموز و هفته بسیج دانش آموزی را به مردم شهر دلبران به ویژه دانش آموزان تبریک گفتند.

?به گزارش واحد خبر شهر دلبران متن پیام بدین شرح است:

?با تبریک ولادت حضرت رسول اکرم (ص)، روز اخلاق و مهرورزی و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) و تبریک هفته وحدت، سیزدهم آبان ماه، نماد استکبار ستیزی ملت ایران و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران که به حق امام راحل(ره) آن را انقلاب دوم نامیدند.

در شهر دلبران همگام با سایر مردم شهر های کشور به دلیل شرایط کرونایی و وضعیت حاد این بیماری، مراسم راهپیمایی برگزار نمی شود ولی نفرت و انزجار جامعه از جنایتکاران خبیث روزگار تمام ناشدنی است و مردم شهرستان پیرانشهر همواره برائت و انزجار خود را از استکبار جهانی و استعمارگرانی که در خاورمیانه به دنبال استعمار نو هستند، اعلام می دارند.

?اینجانبان ضمن محکوم کردن اقدام هتاکانه و اسلام ستیزانه رئیس جمهور فرانسه که نمونه ای از اسلام ستیزی و اسلام هراسی کفر جهانی است یادآور می شوم که آنچه در این زمانه بایستی به آن توجه کرد وحدت است، زیرا آن رمز پیروزی مسلمانان در همه اعصار تاریخ اسلام بوده است.

?در پایان از همه مردم عزیز شهر دلبران می خواهیم که در این ایام مبارک برای شفای عاجل بیماران، مغفرت درگذشتگان و عبور از بحران کرونا دعا کنند و ان شاالله به همراهی و همدلی از این بحران هم مانند سایر بحران های گذشته عبور خواهیم کرد.
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا