پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی به مناسبت هفته وحدت

شهرداری دلبران

🔺به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران شهردار و اعضای شورای اسلامی با صدور پیامی فرارسیدن هفته وحدت و میلاد با سعادت خاتم‌النبیین حضرت محمد مصطفی(ص) وامام جعفر صادق (ص) را به تمام مسلمانان جهان تبریک گفتند.

🔺متن پیام به این شرح است:

«إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَهٌ فَأَصْلِحُوا بَیْنَ أَخَوَیْکُمْ وَاتَّقُوا اللَّـهَ لَعَلَّکُمْ تُرْحَمُونَ»
به حقیقت مؤمنان همه برادر یکدیگرند پس همیشه بین برادران ایمانی خود صلح دهید و خداترس و پرهیزکار باشید، باشد که مورد لطف و رحمت الهی گردید. «سوره حجرات، آیه ۱۰»

🔸سال‌هاست دشمن تمام توان، امکانات و تجهیزات، خصوصا توان نظامی و تبلیغاتی خود را به کار بسته تا برادری بین مسلمانان و وجهه آنان را در بین جوامع بین‌المللی بر هم بزند و هفته وحدت به عنوان ایام جشن و سرور مشترک مسلمانان به یمن میلاد با برکت و فرخنده خاتم‌النبیین محمد مصطفی(ص) فرصتی است که بیش از هر زمان دیگری بر طبل دوستی، محبت و یکدلی و وحدت بین مسلمانان جهان بکوبیم.

🔸آنچه که امروز در مقابل تبلیغات بی حد و اندازه دشمن به کمک مزدوران منطقه‌ای آنها، می‌تواند بر قدرت مسلمانان بیفزاید ایمان به خداوند متعال و تکیه بر وحدت و یکدلی است چراکه طبق وعده خداوند با وجود تمام امکانات و منابع مالی و تجهیزات کفار و دشمنان، این افراد با ایمان هستند که پیروز نهایی نبرد حق علیه باطل خواهند بود.

🔸سالروز ولادت نبی مکرم اسلام(ص) محوری برای هم صدایی و هم افزایی بوده و هفته وحدت این یادگار ماندگار تجلی و نمادی برای ترسیم این همدلی محسوب می گردد و در تعبیر مقام معظم رهبری به خوبی چنین آمده است که وجود نبی اکرم(ص) بزرگترین مایه وحدت در همه ادوار اسلامی بوده است.

🔸اینجانبان ضمن تبریک این ایام فرخنده و میلاد خجسته و پرمیمنت رحمتٌ للعالمین، فخر عالم و آدم، پیام‌آور عزت، رحمت و سعادت کل بشر حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع)، از خداوند متعال سربلندی روزافزون تمام مسلمین جهان خصوصا ملت شریف، ولایتمدار و انقلابی دلبران را از خداوند منان مسئلت داریم.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در print
Print