اخبار

رونمایی از سایت شهرداری دلبران به آدرس Delbarancity.ir

بمناسبت هفته دفاع مقدس از پایگاه اطلاع رسانی  جدید شهرداری دلبران به آدرس (delbarancity.ir) رونمایی گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران ، به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور مسئولین شهرستانی و بخش دلبران ، برای اولین بار شهردای دلبران از سایت رسمی خود رونمایی کرد.

شهردار دلبران در این مراسم گفت :

رشد فزاینده شهرنشینی و پدید آمدن کلانشهرها و در حاشیه این فرایند رو به توسعه ، جلب رضایت شهروندان و همشهریان روز به روز گسترش پیدا کرده و آگاهی دادن و اطلاع رسانی در خصوص مجموعه وظایف شهرداری ها، عملکرد و برنامه های در دست اقدام و … نقش محوری پیدا می کند بطوری که درک صحیح این مسئله ضرورت توجه اساسی و پرداختن به این مسئله مهم را بیش از پیش روشن و واضح می سازد.

در این راستا شهرداری دلبران نیز همانند سایر مناطق و سازمان ها با تاسی از سیاست ها و برنامه های خود تلاش دارد با استفاده از امکانات موجود زمینه های مناسب ارتباطی را در خصوص انعکاس به موقع اخبار شهرداری و سایر اطلاعات عمرانی ، خدماتی ، فرهنگی و … فراهم نماید ، زیرا آگاهی دادن به مردم در خصوص میزان و حجم کار ، مقدار هزینه ها و زمان صرف شده در آن حوزه می تواند در جلب مشارکتهای مردمی و میزان رضایتمندی آنها موثر باشد.

مجموعه حاضر برگ سبزی است از تلاش‌های خدمتگزاران مردم در شهرداری دلبران ؛ امید است در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری مزین به « سال جهش تولید » است در سایه همدلی و همکاری تمامی نهادها و ارگان های مرتبط شاهد شهری آباد و سر سبز باشیم.

ما بر این باوریم که بهار سبز مکرر می‌شود با هر دستی که به آبادانی برخیزد ؛ و نشاط و زیبائی هر شهری طراوت و یکرنگی خود را از حضور شهروندان در عرصه های عمرانی ، خدماتی و فرهنگی وام دار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری منبعد اخبار شهر و شهرداری بصورت روزانه و مستمر در این سایت بارگزاری واطلاع رسانی خواهد شد .

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا