اخبار

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی دلبران به مناسبت هفته نیروی انتظامی

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی دلبران به مناسبت هفته نیروی انتظامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران متن پیام به شرح ذیل می‌باشد :

بسمه تعالی

?قال رسول ا… صلی الله علیه و آله وسلم: نعمتان مجهولتان الصحه و الامان هفته ناجا، تجلی اقتدار و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیروی انتظامی از حساسیت فوق‌العاده‌ای برخودار است چرا که نیروی انتظامی حافظ امنیت و نظم پایدار کشور است؛ امنیت از بدو تولد انسان تا زمان فوت در زندگی مردم نقش دارد و در سایه نظم و امنیت است که رشد و تعالی و پیشرفت کشور تامین می‌شود.

?تقویت یگان‌های مختلف پلیس در جامعه به معنای سرمایه گذاری برای ایجاد امنیت پایدار و در نتیجه تحقق پیشرفت های مختلف است، زیرا تمامی تحولات و پیشرفت ها در سایه امنیت ایجاد می شود. تمامی رده‌های پلیس در هر منطقه جغرافیایی از کشور، ایجاد ثبات و مقابله با مجرمان را با جدیت دنبال می کنند و از همین جهت هفته ناجا فرصتی است برای نمایش بخشی از توانمندی ها و خدمات این نیرو است.

?اینجانبان هفته نیروی انتظامی که تجلی اقتدار و عزت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است را به ملت سلحشور و شهید پرور ایران اسلامی و مردم غیرتمند و متدین و ولایتمدار دلبران بویژه تلاشگران در مجموعه نیروی انتظامی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان مظهر اقتدار نظام نامیده شده اند را تبریک عرض نموده . امیدواریم در سایه رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) در پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و برقراری نظم و امنیت جامعه موفق و موید باشید.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا