اخبار

جلسه معاونین و مدیران شرکت مخابرات استان کردستان با بخشدار ، شهردار و شورای اسلامی شهر دلبران

جلسه معاونین و مدیران شرکت مخابرات استان کردستان با بخشدار ، شهردار و شورای اسلامی شهر دلبران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران ، این جلسه در تاریخ 26 شهریورماه 99 در بخشداری و با حضور آقای اردلان (معاونت عمرانی فرمانداری) آقای چاوشی (معاون شبکه مخابرات) آقای ملکی (مدیر مخابرات شهرستان) ، بخشدار ، شهردار و شورای اسلامی دلبران در بخشداری برگزار گردید.

درابتدای جلسه آقای حسنی پدرام ضمن خوش آمد گویی و تقدیر و تشکر عنوان داشتند که ما و نیروی های داخل بخش هر کاری که در جهت توسعه زیر ساخت های بخش دلبران لزوم به اجرا باشد انجام داده و از هیچ کمکی کوتاهی نمی کنیم.

در ادامه آقای ملکی و مهندس چاوشی عنوان داشتند که : این پروژه که به دستور وزارت خانه به مرحله اجرایی رسیده است هزینه ای بالغ بر 1/800/000/000 تومان برای شرکت مخابرات داشته که امیداوریم با حمایت های مسئولین این پروژه به مرحله اجرا رسیده و قدمی برای این بخش در بحث فیبر نوری برداشته شود .

در ادامه آقای حیدری شهردار دلبران ضمن تقدیر و تشکر از عزیزان که با دغدغه مندی و هدف گزاری قدم به مرحله اجرا گذاشته اند افزود : مجموعه شهرداری دلبران طبق رسالتی که برای اهداف خود تعریف نموده است در هر نقطه ای که بحث منفعت عمومی و توسعه زیر ساخت شهری و…. به میان بیاید شهرداری دلبران از هیچ تلاش و کوششی کوتاهی نخواهد کرد .

شهردار دلبران افزود : بحث فیبر نوری در حال حاضر و با توجه به شرایط شهر دلبران اگر اجرا گردد یادگاری و توشه گرانبهایی برای نسل های آینده این شهر خواهد بود که امیدواریم ماهم در به یادگاری گذاشتن این توشه سهیم باشیم.

در پایان نیز آقای اردلان ضمن حمایت از این پروژه عنوان کردند که معاونت عمرانی فرمانداری نیز طبق وظایف خود پیگیر و مطالبه گر از استان در رابطه با مسائل عمرانی این طرح خواهد بود و امیدواریم با کمک های که از بخش های خصوصی و دولتی دریافت خواهیم کرد ما هم کمک حال مجموعه در بحث توسعه زیر ساخت های این شهر باشیم.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا