اخبار

شهردار و اعضای شورای اسلامی دلبران در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس را به دانش آموزان، دانشجویان، طلاب ، معلمان و اساتید محترم تبریک گفتند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران متن این پیام به شرح ذیل است:

به نام خدای دانایی و توانایی

ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه

حسین(ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است (رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم )

?در نیمه شهریور امسال که مزین به شور حسینی شده است رویش شکوفه های علم و دانش را، که متخلص به بهار تعلیم و تربیت است، با همت بلند همه همکاران فرهنگی شهر دلبران همگام با سراسر کشور فصل جدید بهار دانش را در سال تحصیلی ١۴٠٠-١٣٩٩ آغاز می کنیم.

?باور داریم که فرزندان این مرزو بوم ، علی الخصوص شهر دلبران را باید در مدرسه زندگی، مسلح به سلاح « علم توأم با اخلاق و مهارت» نماییم تا نتیجه آن باور به توانایی ها و شکوفایی استعداد ها شود.

?می دانیم که تحقق این هدف و اراده ملی در سایه توجه خاص به ارکان تعلیم و تربیت به ویژه معلم، (همان که مقام معظم رهبری این عالم فرزانه آنان را افسران سپاه پیشرفت کشور نام نهاد.) و دانش آموز، محتوای آموزشی و بهره گیری از شیوه های نوین علمی، با تلاش و کوشش فراوان و مطالعات علمی و اصولی امکان پذیر است. مصمّم هستیم این تحول را با ایجاد تغییر در نگرش و بینش جامعه نسبت به معلم، دانش آموز ، تدریس، مدرسه، و سبک زندگی شروع کنیم.

?در این راستا از معلمان پرتلاش، متعهد و فرهیخته ای که با وجود شرایط خاص کنونی در کشور و شیوع ویروس منحوس کرونا دلسوزانه در راستای تربیت نیروی انسانی خلاق و عالم پای کار هستند و گام های موثری برداشته اند، قدردانی می کنیم.

?در این زمینه از دانش آموزان عزیز شهر دلبران انتظار داریم که با تلاش مضاعف به دنبال کسب دانش و معرفت و همچنین پاسدار حرمت مقام معلم باشند، معلمی که تمام وجودخویش را در وجود دانش آموزان به ودیعه گذارده است.

?در پایان از خداوند متعال توفیق روز افزون و سربلندی برای فرهنگیان واساتید ارزشمند، دانش آموزان ، طلاب و دانشجویان تلاشگر و خانواده های محترم آنان را در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهنمود های حکیمانه مقام معظم رهبری مسألت می کنیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا