اخبار

در ادامه پیگیری های صورت گرفته در طرح محلات پویا معظل چندین ساله خیابان تاکستان حل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران ، یکی از طرح های مطرح شده ، طرح محلات پویا بود که با چندین هدف کاربردی برنامه ریزی شده و هم اکنون به همت شهردار و اعضای شورای اسلامی دلبران در حال اجرا می باشد.

در این طرح معظل چندین ساله خیابان تاکستان که بیان باشد از وجود منزل مخروبه ای به متراژ 103 متر در وسط لاین برگشت در بلوار تاکستان بود که به گفته ساکنان محل و شواهد موجود معظل اصلی خیابان تاکستان بوده که علی رقم پیگیری های صورت گرفته در دوره های قبل شهرداری و….. متاسفانه به نتیجه ای نرسیده و همه ساله شاهد ایجاد حادثه در این نقطه حادثه خیز بوده اند ، این مشکل بعد از شناسایی و بررسی های انجام شده در برنامه اجرا قرار گرفت.

در ادامه پیگیری های صورت گرفته از طرف شهرداری ضمن دعوت از مالک محترم این منزل و مذاکرات انجام شده تصمیم بر واگذاری این ملک مخروبه به شهرداری دلبران گردید.

شهرداری دلبران نیز در راستای اجرایی کردن طرح محلات پویا و به جهت حل مشکلات مردم و ایجاد رفاه شهری برای مردم عزیز دلبران اقدام به تخریب و همسان سازی این قطعه از زمین طبق نقشه توسعه شهری باعث حل شدن معظل چندین ساله این خیابان شد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دلبران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا