• صفحه نخست
  • اخبار
  • بازدید شورا و شهردار و فرماندهان نظامی از درمانگاه شهر دلبران و تجلیل از کادر درمان به مناسبت روز پزشک

بازدید شورا و شهردار و فرماندهان نظامی از درمانگاه شهر دلبران و تجلیل از کادر درمان به مناسبت روز پزشک

شهرداری دلبران

امروز، به مناسبت یکم شهریور ماه که به عنوان روز پزشک و بزرگداشت شیخ ابوعلی سینا نامگذاری شده است ؛بخشدار ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی به همراه فرماندهان نظامی و انتظامی از درمانگاه شهر دلبران بازدید کرده و از زحمات کارکنان این درمانگاه علی الخصوص پزشکان زحمت کش شهر دلبران تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی دلبران بە مناسبت گرامیداشت روز پزشک

شهردار و اعضای شورای اسلامی دلبران در پیامی یکم شهریورماە، روز پزشک را بە تمامی پزشکان و کادر درمانی شهر دلبران تبریک گفتند.

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی شهرداری دلبران در این پیام آمده است:

🔸 یکم شهریورماه که در تقویم رسمی جمهوری اسلامی به نام روز پزشک نامگذاری شده فرصتی است برای قدردانی از پزشکان، پرستاران و مجموعه کادر درمانی که این روزها در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا ایثارگرانه برای بازگرداندن سلامت بیماران در تلاشند و اگر مجموعه این تلاش های شبانه روزی نبود چه بسا تمامی ارکان زندگی جامعه به شکل گسترده تری تحت تاثیر این ویروس منحوس قرار می گرفت.

🔸 بی گمان فداکاری و از خودگذشتگی جامعه پزشکی و پرستاران مومن و متعهد و جمیع تلاشگران حوزه سلامت توانست به جامعه آرامش، و فضای ملتهب ناشی از شیوع بیماری کرونا را کنترل و آرامش نسبی را به مردم هدیه دهند که این امر جای تقدیر و سپاسگزاری دارد.

🔸اینجانبان یکم شهریورماه، روز پزشک را به تمامی پزشکان توانا و کادر درمانی باتجربه در شهر دلبران تبریک عرض نموده وخالصانه زحمات وتلاش هایشان را ارج نهاده و برای شهیدان عرصه سلامت نیز از بارگاه ایزد منان علو درجات آرزومندیم.

اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در print
Print