اخبار

بازدید شورا و شهردار و فرماندهان نظامی از درمانگاه شهر دلبران و تجلیل از کادر درمان به مناسبت روز پزشک

امروز، به مناسبت یکم شهریور ماه که به عنوان روز پزشک و بزرگداشت شیخ ابوعلی سینا نامگذاری شده است ؛بخشدار ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی به همراه فرماندهان نظامی و انتظامی از درمانگاه شهر دلبران بازدید کرده و از زحمات کارکنان این درمانگاه علی الخصوص پزشکان زحمت کش شهر دلبران تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی دلبران بە مناسبت گرامیداشت روز پزشک

شهردار و اعضای شورای اسلامی دلبران در پیامی یکم شهریورماە، روز پزشک را بە تمامی پزشکان و کادر درمانی شهر دلبران تبریک گفتند.

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی شهرداری دلبران در این پیام آمده است:

? یکم شهریورماه که در تقویم رسمی جمهوری اسلامی به نام روز پزشک نامگذاری شده فرصتی است برای قدردانی از پزشکان، پرستاران و مجموعه کادر درمانی که این روزها در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا ایثارگرانه برای بازگرداندن سلامت بیماران در تلاشند و اگر مجموعه این تلاش های شبانه روزی نبود چه بسا تمامی ارکان زندگی جامعه به شکل گسترده تری تحت تاثیر این ویروس منحوس قرار می گرفت.

? بی گمان فداکاری و از خودگذشتگی جامعه پزشکی و پرستاران مومن و متعهد و جمیع تلاشگران حوزه سلامت توانست به جامعه آرامش، و فضای ملتهب ناشی از شیوع بیماری کرونا را کنترل و آرامش نسبی را به مردم هدیه دهند که این امر جای تقدیر و سپاسگزاری دارد.

?اینجانبان یکم شهریورماه، روز پزشک را به تمامی پزشکان توانا و کادر درمانی باتجربه در شهر دلبران تبریک عرض نموده وخالصانه زحمات وتلاش هایشان را ارج نهاده و برای شهیدان عرصه سلامت نیز از بارگاه ایزد منان علو درجات آرزومندیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا