سخن شهردار دلبران

رشد فزاینده شهرنشینی و پدید آمدن کلانشهرها و در حاشیه این فرایند رو به توسعه ، جلب رضایت شهروندان و همشهریان روز به روز گسترش پیدا کرده و آگاهی دادن و اطلاع رسانی در خصوص مجموعه وظایف شهرداری ها، عملکرد و برنامه های در دست اقدام و … نقش محوری پیدا می کند بطوری که درک صحیح این مسئله ضرورت توجه اساسی و پرداختن به این مسئله مهم را بیش از پیش روشن و واضح می سازد.

در این راستا شهرداری دلبران نیز همانند سایر مناطق و سازمان ها با تاسی از سیاست ها و برنامه های خود تلاش دارد با استفاده از امکانات موجود زمینه های مناسب ارتباطی را در خصوص انعکاس به موقع اخبار شهرداری و سایر اطلاعات عمرانی ، خدماتی ، فرهنگی و … فراهم نماید ، زیرا آگاهی دادن به مردم در خصوص میزان و حجم کار ، مقدار هزینه ها و زمان صرف شده در آن حوزه می تواند در جلب مشارکتهای مردمی و میزان رضایتمندی آنها موثر باشد.

مجموعه حاضر برگ سبزی است از تلاش‌های خدمتگزاران مردم در شهرداری دلبران ؛ امید است در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری مزین به « سال جهش تولید » است در سایه همدلی و همکاری تمامی نهادها و ارگان های مرتبط شاهد شهری آباد و سر سبز باشیم.

ما بر این باوریم که بهار سبز مکرر می‌شود با هر دستی که به آبادانی برخیزد ؛ و نشاط و زیبائی هر شهری طراوت و یکرنگی خود را از حضور شهروندان در عرصه های عمرانی ، خدماتی و فرهنگی وام دار است.

اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در print
Print